Racing red
BMW F 850 GS

Ar piedzīvojumiem asinīs

Jūs dzīvojat izaicinājumiem. Kad citi griežas atpakaļ, jūs dodaties uz priekšu. Jūs pārkāpjat robežas, šķēršļi kļūst par iespējām. Piedzīvojums plūst jūsu dzīslās. Esot uz F 850 GS, jūs viegli pārvarēsiet bezceļu, pateicoties 21 collas priekšējam ritenim. Nozīme ir jūsu zinātkārei un attieksmei – lai cik tālu jūs gribat ceļot ar jūsu F 850 GS. Vienalga, kādi laikapstākļi vai cik dziļi dubļi: ar pēc izvēles pieejamo Connectivity sistēmu jūsu rīcībā ir navigācija, telefons, mediji un visa informācija par motocikla darbību – jebkurā brīdī. Skaidri un kodolīgi 6,5 collu displejā – bez mazākās uzmanības novēršanas, dodot jums laiku tam, kas svarīgs, un, ļaujot jums iepazīt to, kas ir aiz horizonta.

Spēcīgs izskats: jūs un jūsu F 850 GS ar raksturīgo siluetu. Kad runa ir par dizainu, aicinājumu uz piedzīvojumu var izjust ik virsmā, ik detaļā, ik līnijā.

Vairāk
GALERIJA 
TEHNISKIE DATI 
Motors
Tips
rindas divcilindru četrtaktu dzinējs ar šķidrumdzesi, divas augšējās sadales vārpstas, četri vārsti uz cilindru, eļļošanas sistēma ar sauso karteri
Cilindra diametrs x virzuļa gājiens
84 mm x 77 mm
Darba tilpums
853 cm3
Veiktspēja/degvielas patēriņš
Maksimālais ātrums
virs 200 km/h
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 90 km/h
4,1 l
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 120 km/h
Elektriskā sistēma
Ģenerators
416 W (nominālā jauda)
Akumulators
12 V / 10 Ah, bezapkopes
Transmisija
Sajūgs
daudzdisku sajūgs eļļas vannā (ar riteņa pretbloķēšanas funkciju), ar mehānisko pievadu
Pārnesumkārba
pastāvīgas sazobes 6 ātrumu pārnesumkārba, integrēta dzinēja korpusā
Pārvads
ķēde ar triecienu slāpētāju aizmugurējā riteņa rumbā
Rāmis
Priekšējā riteņa piekare
apvērstā teleskopiskā dakša, Ø 43 mm
Aizmugures riteņa piekare
lieta alumīnija divpusējs balsts, centrālais statnis, hidrauliski regulējams atsperes nospriegojums, regulējama atsitiena amortizācija
Piekares gājiens priekšā/aizmugurē
204 mm / 219 mm (ar pazemināto piekari 184 mm / 199 mm)
Gabarīti/svars
Garums
2305 mm
Platums (ar spoguļiem)
922 mm
Augstums (bez spoguļiem)
1356 mm
Vairāk
PIEDERUMI 
		

BMW Motorrad oriģinālie piederumi modelim F 850 GS

Ar tā dizainu, komfortu, motorizāciju un drošības aprīkojumu F 850 GS ir ideāli piemērots pilsētas satiksmes izaicinājumiem. Turklāt ir daudzas iespējas šo motociklu piemērot tiešu jūsu vajadzībām.

AUGSTAS VEIKSTSPĒJAS DAĻAS

BMW Motorrad oriģinālie piederumi modelim F 850 GS

Ar tā dizainu, komfortu, motorizāciju un drošības aprīkojumu F 850 GS ir ideāli piemērots pilsētas satiksmes izaicinājumiem. Turklāt ir daudzas iespējas šo motociklu piemērot tiešu jūsu vajadzībām.

AUGSTAS VEIKSTSPĒJAS DAĻAS

Vairāk
LEJUPIELĀDĒT 
TWO CLICKS FOR MORE PRIVACY
We attach great importance to your privacy. This is why we prevent your details being shared unnecessarily with the network platforms Facebook, Google+ and Twitter. Only when you click the respective button is your data is transferred to a social network provider. But only for the page in question and only for the selected service. If you don't object to sharing your data and wish to opt for greater convenience, you can permanently activate the button of the social network you use regularly.