Style HP
BMW R 1250 R

JAUNAIS BMW R 1250 R

Jaunais R 1250 R ir veidots, lai būtu vēl dinamiskāks. Galvenokārt tas tāds ir, pateicoties jaunajam boksermotoram: ar 143 Nm maksimālo griezes momentu dzinējs attīsta lielāku jaudu nekā jebkad agrāk. Vārstu dinamiskās vadības sistēma BMW ShiftCam ir tehnoloģija, kas piedāvā optimālu veiktspēju visā apgriezienu diapazonā. Mierīgi kreisējot vai esot sportiskā braucienā, jūs ik brīdi piedzīvojat priecīgu saviļņojumu un bokserdzinējam tipisko jaudas belzienu.

Vēl spēcīgāks boksera sitiens

Vairāk
GALERIJA 
TEHNISKIE DATI 
Motors
Tips
divcilindru četrtaktu bokserdzinējs ar gaisa/šķidruma dzesi, divas augšējās sadales vārpstas uz cilindru, viena balansējošā vārpsta un vārstu dinamiskās vadības sistēma BMW ShiftCam
Cilindra diametrs x virzuļa gājiens
102,5 mm x 76 mm
Darba tilpums
1254 cm3
Veiktspēja/degvielas patēriņš
Maksimālais ātrums
virs 200 km/h
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 90 km/h
4,75 l/100km
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 120 km/h
Elektriskā sistēma
Ģenerators
trīsfāzu ģenerators 508 W (nominālā jauda)
Akumulators
12 V / 12 Ah, bezapkopes
Transmisija
Sajūgs
sajūgs eļļas vannā, ar hidraulisko pievadu
Pārnesumkārba
pastāvīgas sazobes 6 pakāpju pārnesumkārba
Pārvads
vārpstas piedziņa
Rāmis
Priekšējā riteņa piekare
apvērsta teleskopiskā dakša, 45 mm diametrs
Aizmugures riteņa piekare
lieta alumīnija vienpusējs balsts ar BMW Motorrad Paralever; centrālais amortizators, hidrauliska atsperes nospriegošana (bezpakāpju) ar rokratu, ar rokratu regulējama atsitiena amortizācija
Piekares gājiens priekšā/aizmugurē
140 mm / 140 mm
Gabarīti/svars
Garums
2165 mm
Platums (ar spoguļiem)
880 mm
Augstums (bez spoguļiem)
1300 mm
Vairāk
PIEDERUMI 
		

R 1250 R piederumi

HP sērijas sporta klusinātājs

Perfekcijas high-end: augstas kvalitātes klusinātājs no titāna un ar oglekļa šķiedras uzgali garantē dobju skaņu un sportisku izskatu. Bez tam Akrapovič ražojuma klusinātājs sver mazāk nekā standarta daļa.

R 1250 R piederumi

HP sērijas sporta klusinātājs

Perfekcijas high-end: augstas kvalitātes klusinātājs no titāna un ar oglekļa šķiedras uzgali garantē dobju skaņu un sportisku izskatu. Bez tam Akrapovič ražojuma klusinātājs sver mazāk nekā standarta daļa.

Vairāk
LEJUPIELĀDĒT 
TWO CLICKS FOR MORE PRIVACY
We attach great importance to your privacy. This is why we prevent your details being shared unnecessarily with the network platforms Facebook, Google+ and Twitter. Only when you click the respective button is your data is transferred to a social network provider. But only for the page in question and only for the selected service. If you don't object to sharing your data and wish to opt for greater convenience, you can permanently activate the button of the social network you use regularly.