Imperial blue metallic
BMW R 1250 RS

JAUNAIS BMW R 1250 RS

Katru braucienu noteic divi faktori: laiks un distance. Ar jauno R 1250 RS jūs ik ceļojumā iegūsiet vairāk kilometru. Jaunā bokserdzinēja bagātīgā 143 Nm grieze un 100 kW (136 ZS) jauda jūs līdz kreisēšanas ātrumam katapultē vēl straujāk. Inovatīvā BMW ShiftCam tehnoloģija piedāvā vairāk griezes un iespaidīgu elastību visā apgriezienu diapazonā, tālab jūs varat veikt spēcīgu sprintu jebkurā situācijā. Pārveidotais priekšgals ar lukturiem, kuros tagad izmantotas tikai diodes, motociklam piešķir sportisku izskatu un aerodinamiski šķeļ gaisu. Šādi jūs varat braukt ātri un komfortabli jebkurā laikā. Viena lieta ir pilnīgi skaidra – lai cik ceļa jūs atstātu sev aiz muguras noteiktā laikā, ar R 1250 RS jūsu braukšanas bauda pieaugs ar katru metru.

Sportiskums roku rokā ar ergonomiku

Vairāk
GALERIJA 
TEHNISKIE DATI 
Motors
Tips
divcilindru četrtaktu bokserdzinējs ar gaisa/šķidruma dzesi, divas augšējās sadales vārpstas uz cilindru, viena balansējošā vārpsta un vārstu dinamiskās vadības sistēma BMW ShiftCam
Cilindra diametrs x virzuļa gājiens
102,5 mm x 76 mm
Darba tilpums
1254 cm3
Veiktspēja/degvielas patēriņš
Maksimālais ātrums
virs 200 km/h
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 90 km/h
4,75 l/100km
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 120 km/h
Elektriskā sistēma
Ģenerators
trīsfāzu ģenerators, 508 W (nominālā jauda)
Akumulators
12 V / 12 Ah, bezapkopes
Transmisija
Sajūgs
sajūgs eļļas vannā, ar hidraulisko pievadu
Pārnesumkārba
pastāvīgas sazobes 6 pakāpju pārnesumkārba
Pārvads
vārpstas piedziņa
Rāmis
Priekšējā riteņa piekare
apvērsta teleskopiskā dakša, 45 mm diametrs
Aizmugures riteņa piekare
lieta alumīnija vienpusējs balsts ar BMW Motorrad Paralever; centrālais amortizators, hidrauliska atsperes nospriegošana (bezpakāpju) ar rokratu, ar rokratu regulējama atsitiena amortizācija
Piekares gājiens priekšā/aizmugurē
140 mm / 140 mm
Gabarīti/svars
Garums
2202 mm
Platums (ar spoguļiem)
925 mm
Augstums (bez spoguļiem)
minimālais: 1255 mm; maksimālais: 1340 mm
Vairāk
PIEDERUMI 
		

R 1250 RS PIEDERUMI

HP sērijas sporta klusinātājs

Perfekcijas high-end: augstas kvalitātes klusinātājs no titāna un ar oglekļa šķiedras uzgali garantē dobju skaņu un sportisku izskatu. Bez tam Akrapovič ražojuma klusinātājs ir vieglāks nekā standarta daļa.

R 1250 RS PIEDERUMI

HP sērijas sporta klusinātājs

Perfekcijas high-end: augstas kvalitātes klusinātājs no titāna un ar oglekļa šķiedras uzgali garantē dobju skaņu un sportisku izskatu. Bez tam Akrapovič ražojuma klusinātājs ir vieglāks nekā standarta daļa.

Vairāk
LEJUPIELĀDĒT 
TWO CLICKS FOR MORE PRIVACY
We attach great importance to your privacy. This is why we prevent your details being shared unnecessarily with the network platforms Facebook, Google+ and Twitter. Only when you click the respective button is your data is transferred to a social network provider. But only for the page in question and only for the selected service. If you don't object to sharing your data and wish to opt for greater convenience, you can permanently activate the button of the social network you use regularly.