Black storm metallic
K 1600 GRAND AMERICA

Atklāts ceļš. Bet jums ar to vien ir par maz. Jūs vienmēr alkstat doties tālāk, jo jūs vēl nekad neesat bijuši tik tuvu ceļam. Ar Grand America jūs varat atbrīvoties un izbaudīt braucienu jūdzēm ilgi. Būdams bagātīgi aprīkots luksusa tūrisma motocikls, Grand America piedāvā braukšanas baudu un komfortu bezrūpīgai kreisēšanai visaugstākajā pakāpē. Leģendārais 6 cilindru rindas dzinējs triumfē ar nepārspējumu darbības vienmērību un iespaidīgu jaudas dinamiku. Tas vienmēr ir gatavs ekstra jūdzei. Pat motocikla siluets ir citā līmenī: no augstā vējstikla līdz zīmīgajai aizmugurei ar viegli lietojamo bagāžas kasti un atzveltni. To papildina inovatīvas tehnoloģijas un liels telpas daudzums – īpaši diviem braucējiem. Tas ir rokas stiepiena attālumā: Grand America šķiet horizontu padarām neizmērojamu un tomēr tik tuvu.

Brīvības veidots

To nav iespējams noliegt: ar ikonisko krītošo sānu līniju un tērauda klusinātājiem, kas novietoti paralēli ceļam, Bagger stila ceļojumu motocikls šķiet saplūstam ar ceļu. Neatvairāmais priekšgals un satriecošā aizmugure ar LED pagriezienu rādītājiem un koferos integrētajām bremžu gaismām izceļas jebkurā vietā un situācijā. Papildus krāsai Blackstorm Metallic ekskluzīvais krāsojums Austin Yellow Metallic simbolizē milzu ainavu no saullēkta līdz rietam. Jaudīgais melnā 6 cilindru dzinēja dizains neatstāj vietu šaubām: jūs brīvību izbaudāt maksimāli. To stiprina standarta melnā stūre, kas vienmēr ir pa tvērienam. Augstas kvalitātes emblēmas uz motocikla degvielas tvertnes apliecina tā mērķi – tāpat kā jūsējo: K 1600 Grand America.

Vairāk
GALERIJA 
TEHNISKIE DATI 
Motors
Tips
četrtaktu 6 cilindru rindas dzinējs ar eļļas/ūdens dzesēšanu, divas augšējās sadales vārpstas, četri vārsti uz cilindru
Cilindra diametrs x virzuļa gājiens
72 mm x 67,5 mm
Darba tilpums
1649 cm3
Veiktspēja/degvielas patēriņš
Maksimālais ātrums
162 km/h
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 90 km/h
5,7 l
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 120 km/h
Elektriskā sistēma
Ģenerators
700 W
Akumulators
12 V / 19 Ah, bezapkopes
Transmisija
Sajūgs
daudzdisku sajūgs eļļas vannā
Pārnesumkārba
6 pakāpju pārnesumkārba
Pārvads
vārpstas piedziņa
Rāmis
Priekšējā riteņa piekare
BMW Motorrad Duolever; centrālais amortizators
Aizmugures riteņa piekare
BMW Motorrad Paralever
Piekares gājiens priekšā/aizmugurē
115 mm /125 mm
Gabarīti/svars
Garums
2560 mm
Platums (ar spoguļiem)
1000 mm
Augstums (bez spoguļiem)
1440 mm
Vairāk
LEJUPIELĀDĒT 
TWO CLICKS FOR MORE PRIVACY
We attach great importance to your privacy. This is why we prevent your details being shared unnecessarily with the network platforms Facebook, Google+ and Twitter. Only when you click the respective button is your data is transferred to a social network provider. But only for the page in question and only for the selected service. If you don't object to sharing your data and wish to opt for greater convenience, you can permanently activate the button of the social network you use regularly.