JAUNUMI 2020.12.21 02:51
Inchcape BMW Motorrad turpina darbu, piedāvājot attālinātu jaunu motociklu iegādi

Oficiālais BMW Motorrad pārstāvis Latvijā – Inchcape Motors Latvia – pielāgojas valstī izsludinātajiem ierobežojumiem, piedāvājot klientiem motociklus apskatīt bez tieša kontakta ar uzņēmuma pārstāvi un iegādāties attālināti.


Ņemot vērā valstī izsludinātos ierobežojumus, Inchcape Motors Latvia BMW Motorrad salonā no 19. decembra līdz 25. janvārim jaunus BMW motociklus būs iespējams apskatīt bez tieša kontakta ar uzņēmuma pārstāvi un iegādāties attālināti. Visu iegādes procesu būs iespējams veikt pilnībā attālināti caur e-pasta un/vai telefonisku saziņu ar salona tirdzniecības konsultantu. Tāpat rasti risinājumi arī attālinātai līzinga noformēšanai.


Serviss darbu turpinās ierastajā režīmā ar divām izmaiņām – remonta laikā klientiem nebūs iespējams uzturēties salona telpās, kā arī uz servisa pakalpojumiem būs jāpierakstās iepriekš. Motocikla nodošanas un saņemšanas procedūra norisināsies bez kontakta ar servisa pieņēmējiem.


Izvēlieties kādu no uz vietas esošajiem noliktavas motocikliem par īpašām cenām, kas atrodami un apskatāmi BMW Motorrad Ziemas izpārdošana, atstājiet savus kontaktus un ar Jums sazināsies BMW Motorrad tirdzniecības konsultants.


TWO CLICKS FOR MORE PRIVACY
We attach great importance to your privacy. This is why we prevent your details being shared unnecessarily with the network platforms Facebook, Google+ and Twitter. Only when you click the respective button is your data is transferred to a social network provider. But only for the page in question and only for the selected service. If you don't object to sharing your data and wish to opt for greater convenience, you can permanently activate the button of the social network you use regularly.